Misyonumuz

Geçmişten günümüze şehirlerimizde tarihi yapılar ile modern ve güncel yapıların iç içe kullanıldığını, ortak alanların, ihtiyaçların ve plansız kentleşmenin getirdiği sorunların yarattığı yıkımı telafi etmek, sürdürülebilir bir kent modeli oluşturmak ve yaşam kalitesinin yanında gelecek nesillerin ihtiyacı olan doğal kaynakların da yönetimini sağlamak için “Bilim, Teknoloji, Mühendislik ve Matematik (STEM)” ilkesine “Etik” değerlerimizi de katarak insana ve doğaya saygılı “Deprem Güvenli” yapılar inşaa etmek en büyük ilkemiz olacaktır.

Vizyonumuz

Asyapıt A.Ş. inşaat sektöründe 4 temel alanda (4ünit) sunduğu hizmetlerini “İnşaat-Taahhüt hizmetleri, Mühendislik- Mimarlık Hizmetleri, Tasarım- Proje Hizmetleri ve Jeoloji hizmetleri” alanında uzman kurumsal tedarikçileri, teknik destekçileri ve uzman ekipleriyle tüm projelerde kalite, güven ve mükemmeliyetçi hizmet anlayışını, bilimsel yöntemler ile güncel teknolojiden en üst düzeyde faydalanıp insana, doğaya ve topluma saygılı işler ortaya koyabilmeyi hedeflemektedir.

Temel Değerlerimiz

Asyapıt A.Ş. olarak faaliyet gösterdiğimiz (4ünit) tüm alanlarda, yaptığımız işi en iyi şekilde, ulusal ve uluslararası standartlara ve mevzuatlara uygun, eksiksiz hayata geçirmekle, öncü olmakla ve kurumsal kimliğimizi tamamlamakla yükümlüyüz. Geleneksel bakış ve yenilikçi çözüm anlayışımızı Güven, Kalite ve Mükemmeliyetçi yaklaşımla tamamlıyoruz.

home-icon

"İnşaatın Temel Taşı, Asyapıt A.Ş."

İnşaatın Temel Taşı olarak adlandırılmak, Asyapıt A.Ş.'nin sektördeki önemli rolünü ve değerlerini yansıtan bir ifadedir. İnşaat projelerinin başarısı, sağlam ve güvenilir temellerin üzerine inşa edilmesine bağlıdır. Bizler, bu temel taşlarını mükemmeliyetçilikle yerleştirerek, projelerimizin kalitesini ve dayanıklılığını sağlamaktayız.